اخبار

مرکز درمان نازایی و ناباروری گنبد کاووس، گلستان

باروری مردان بر اساس میزان و کیفیت اسپرم تعیین می شود. اگر تعداد اسپرم مرد به میزان کمی باشد و یا دارای کیفیت پایینی باشد، ممکن است برای بارور کردن با مشکل رو به رو شود و در برخی از موارد نادر باروری غیر ممکن باشد.

نازایی و یا ناباروری مردان، هنگامی تشخیص داده می شود که زوجین بعد از انجام آزمایشات مربوط، مشکل تولید اسپرمک مرد تشخیص داده شود.

 

درمان نازایی در مردان

ناباروری امروزه از جمله مشکلاتی است که زوجین را درگیر کرده است و در هر پنج زوج، یک زوج از طرف مرد دارای مشکل ناباروری هستند.

بیشترین علت ناباروری مردان، که نزدیک به ۲۰ درصد مردان را تشکیل می دهد، مشکل باروری با تعداد اسپرم کم در زمان انزال است. لازم به ذکر است که یک درصد مردان هیچ اسپرمی ندارند و نازایی دارند.

 

نشانه های ناباروری در مردان

نمی توان از نظر ظاهری و جسمی نازایی مردان را بررسی نمود. بلکه با مراجعه به اورولوژیست و انجام آزمایش های مربوطه می توان مقدار و کیفیت اسپرم را مشخص نمود. این آزمایشات باید توسط متخصص اورولوژی تجویز شود.

 

مرکز تخصصی کلیه و مجاری ادرار دکتر اکبرنژاد طیف وسیعی از خدمات تشخیصی و درمانی ناباروری مردان، ناتوانی جنسی، بیماری پیرونی و … را به بیماران ارائه می نماید.

 

 

مطالب مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *